نمایش جزییات خبر
با حضور معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴

نمایشگاه نخستین مسابقه عکس تئاتر قم افتتاح شد

نمایشگاه نخستین مسابقه عکس تئاتر قم با حضور معاون امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، هنرمندان و جمعی از عکاسان استان در نگارخانه شهید آوینی برپا شد.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، نمایشگاه نخستین مسابقه عکس تئاتر قم در حاشیه بیست‌ویکمین جشنواره تئاتر استان قم در نگارخانه شهید آوینی با حضور اهالی فرهنگ و هنر برپا شد.

حسن دلیر معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در حاشیه افتتاح این نمایشگاه، اظهار کرد: این نمایشگاه از معدود نمایشگاه‌های تخصصی حوزه تئاتر است که امیدواریم به جشنواره تئاتر استانی محدود نشود و تداوم داشته باشد.

محمدرضا آزاد مدرس دانشگاه و پیشکسوت تئاتر نیز بیان کرد: تنها چیزی که تئاتر میرا را به تئاتر زنده در سال‌های طولانی تبدیل می کند، پوستر و عکس های آن است.

وی با اشاره به اینکه از تئاتر قم در تاریخ عکس چندانی از آن به جای نمانده است، تصریح کرد: این فقدان ضربه‌های سنگینی به بدنه تئاتر قم وارد کرده است.

این پیشکسوت تئاتر با قدردانی از مجموعه عکاسانی که نسبت به ثبت این نمایش ها در قاب تصویر پیشگام بودند، گفت: این عکاسان با آثار خود موجب شدند که حیات تئاتر قم جاودانه بماند.

در بخش پايانی نخستین نمایشگاه مسابقه عکس تئاتر قم با حضور حسن دلیر، علی فرحناک، محمدرضا آزاد و ابراهیم سلیمانی از پوستر این نمایشگاه رونمایی شد.

خاطرنشان می‌شود هیئت انتخاب آثار نمایشگاه نخستین مسابقه عکس تئاتر قم متشکل از آقایان کوروش جوان، رضا جاویدى و سیدحسین فدایى‌حسین، ٣٧ اثر منتخب را جهت اکران در نمایشگاه عکس تئاتر قم مشخص کرد.

نخستین نمایشگاه مسابقه عکس تئاتر قم از ١٦ تا ٢٤ آبان ٩٨ در نگارخانه شهید آوینى میزبان علاقه‌مندان است.

روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اشتراک در
کلیدواژه ها: نمایشگاه، تئاتر، قم، ارشاد قم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید