نمایش جزییات خبر
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۰۰

مراسم رونمایی از پوستر دهمین جشنواره تئاتر استانی فجر در جیرفت برگزار شد

با حضور حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان،افتخاری معاونت هنری، الله توکلی رئیس انجمن هنرهای نمایشی جنوب و جمعی از هنرمندان مراسم رونمایی از پوستر دهمین جشنواره تئاتر استانی فجر برگزار شد.
مراسم رونمایی از پوستر دهمین جشنواره تئاتر استانی فجر در جیرفت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان صبح پنجشنبه با حضور حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان،افتخاری معاونت هنری، الله توکلی رئیس انجمن هنرهای نمایشی جنوب و جمعی از هنرمندان مراسم رونمایی از پوستر دهمین جشنواره تئاتر استانی فجر برگزار شد.
حسین اسحاقی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب در این مراسم ضمن تبریک آغاز سال روز امامت امام زمان (عج) گفت: از گروه هایی که در بحث تولید تئاتر با موضوع ظهور وارد عمل شوند حمایت ویژه ای خواهیم کرد.
اسحاقی با توجه به تاثیر مثبت تئاتر در فضای جامعه و فرهنگ سازی گفت: اجراهای عموم در شهرستان ها باید افزایش یابد و اجراهای جشنواره ها به تنهایی کافی نیست.
حسین اسحاقی در ادامه افزود:در بحث تئاتر نیاز به تعامل و همکاری بیشتری داریم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب با اشاره به برنامه‌های فرهنگی اجرا شده در دولت تدبیر و امید گفت: کارگاه های آموزشی یک نیاز و ضرورت است و نباید از آموزش در این حوزه غافل شویم.
وی افزود: در دولت تدبیر و امید برنامه های خوبی در حوزه فرهنگی و هنری از جمله تئاتر در جنوب کرمان برگزار شده است.
حسین اسحاقی  با اشاره به نقش حمایتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب با تمام توان از هنرمندان مستعد حمایت خواهد کرد
اسحاقی از برگزاری دهمین جشنواره تئاتر استانی فجر در جنوب کرمان خبر داد و گفت :۶ نمایش از شهرستان های جنوب کرمان پس از مرحله بازبینی موفق به اخذ مجوز جهت شرکت در دهمین جشنواره تئاتر استانی فجر شدند.
وی افزود: جشنواره تئاتر استانی فجر از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ آبان ماه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزار خواهد شد
حسین اسحاقی در ادامه گفت :نمایش های راه یافته به دهمین جشنواره تئاتر استانی فجر از شهرستان های عنبرآباد، جیرفت، رودبار و منوجان می‌باشند
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید