نمایش جزییات خبر
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۸:۲۰

دشمنان به دنبال تفرقه افکنی در ایران هستند

صالحی با بیان اینکه امروز باید هوشیار بود زیرا دشمنان برای تفرقه‌افکنی در ایران برنامه و تلاش دارند، گفت: باید همه‌ زیر چتر انقلاب مسیر سعادت را سپری کنیم.
دشمنان به دنبال تفرقه افکنی در ایران هستند

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی همزمان با نماز مغرب و عشاء با حضور در جمع مردم گرمسار به میزبانی مسجد جامع این شهر، با بیان اینکه دانش قطره‌ای و جویباری نیست، بلکه آبشاری بوده و از همه سو فرو می‌ریزد، اظهار کرد: همه ما مسئولان باید تلاش کنیم تا خوشه‌ای از دانش و محبت و رحمت واسعه‌ای باشیم که با استفاده از همراهی مردم در راستای منویات رهبری انقلاب اسلامی گام برداریم.

وی با بیان اینکه امروز باید مهر و محبت را در جامعه ترویج کرد، گفت: باید تلاش شود تا مهر و محبت و رحمت توسعه یابد.‌

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مقدمه ظهور حضرت مهدی (عج) است، تأکید کرد: منشور راهبردی نظام اسلامی و انقلاب اسلامی تجلی مهر و رحمت معنوی خود را نشان می‌دهد.

صالحی تاکید کرد: باید تلاش شود تا جامعه به آگاهی برسد و مهر، محبت و مودت در بین مردم توسعه پیدا کرده و اختلافات و کینه‌ها کاهش یابد و فضایی از مهر و محبت محمدی(ص) در جامعه پراکنده شود.

وی با بیان اینکه دشمنان تلاش کرده‌اند تا در میان مردم تفرقه و نفاق ایجاد کنند اما باید هوشیار بود، گفت: خوشبختانه همراهی و هم گامی مردم این ترفند را خنثی کرده و در آینده نیز خنثی می‌کند، لذا اطمینان داریم که کشور ما در دهه پنجم انقلاب، پرتوان‌تر از چهار دهه گذشته به ‌پیش خواهد رفت.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: خوشبختانه گرمسار با ویژگی‌های تاریخی خود و وضعیت سواد و دانش مردمانش، اتفاقات خوب و مبارکی را  برای ساکنانش فراهم می‌سازد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید