نمایش جزییات خبر
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۸

هفت سالن همدان، میزبان تماشاچیان نمایش‌های جشنواره بیست و ششم

قائم‌مقام بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: امسال 7 سالن در همدان و 8 آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری در شهرستان‌ها، میزبان تماشاچیان نمایش‌های جشنواره بیست و ششم هستند.
هفت سالن همدان، میزبان تماشاچیان نمایش‌های جشنواره بیست و ششم
به گزارش روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، محمدرضا جوادی با بیان اینکه نمایش‌های جشنواره بیست و ششم در هفت سالن در سطح شهر همدان اجرا خواهد شد، اظهار کرد: ظرفیت سالن‌های نمایش در شهر همدان در ایام جشنواره به یک هزار و 508 صندلی می‌رسد که با احتساب سالن‌های هشت شهرستان استان به بیش از سه هزار و 500 صندلی خواهد رسید.
وی ادامه داد: سالن اصلی مجتمع بوعلی با 500 صندلی، سالن پلاتوی این مجتمع با 70 صندلی و پلاتوی عبادی با ظرفیت 40 صندلی میزبان تماشاچیان تئاتر خواهد بود.
جوادی همچنین تصریح کرد: ظرفیت تالار فجر 229 نفر، کانون مهدیه 264 نفر، سالن اصلی مجتمع شهید آوینی 236 نفر، سالن پلاتوی این مجتمع 79 نفر و سالن آمفی‌تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان 90 نفر است.
وی در ادامه یادآور شد: کارگاه‌های آموزشی جشنواره بیست و ششم در سالن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سالن آمفی تئاتر اداره کل محیط زیست برگزار خواهد شد.
جوادی با بیان اینکه نمایش‌ها در هشت سالن در هشت شهرستان استان نیز اجرا می شود، گفت: ظرفیت تقریبی هریک از این سالن‌ها به 250 نفر می‌رسد. 
قائم‌مقام رئیس جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با اشاره به بلیت‌فروشی الکترونیکی این دوره از جشنواره، خاطرنشان کرد: اجرای نوبت صبح نمایش‌ها به دانش‌آموزان مدارس نواحی همدان اختصاص دارد و سالن‌ها در نوبت بعدازظهر میزبان کودکان، نوجوانان و خانواده‌هایشان خواهند بود.
وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، نمایش‌های بخش‌های کودک، نوجوان و بین‌الملل در سه سانس 10:30 صبح و 15 و 17 بعداز ظهر و بخش خردسال در سانس‌های 10 و 11 صبح و همچنین 15 و 17 بعداز ظهر اجرا خواهد شد.
جوادی خاطرنشان کرد: بخشی از نمایش‌های بخش خردسال در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان و بخشی دیگر در پلاتو عبادی به اجرا درخواهد آمد.
روابط عمومی بیست و ششمین جشنواره تئاتر بین المللی تئاتر کودک و نوجوان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید