نمایش جزییات خبر
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۷

جشنواره تئاتر آذربایجان شرقی 27 تا 30 آبان ماه برگزار می‌شود

رئیس انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی با بیان این‌که سی و یکمین جشنواره تئاتر استان 27 تا 30 آبان ماه در تبریز برگزار می‌شود، گفت: در پنج منطقه از استان جشنواره تئاتر برگزار شده و سپس برگزیدگان آن به جشنواره استانی معرفی می‌شوند.
جشنواره تئاتر آذربایجان شرقی 27 تا 30 آبان ماه برگزار می‌شود

" احمد رجب پور " با بیان این‌که این جشنواره در راستای سیاست‌‌های کلان فرهنگی و هنری به منظور کشف استعدادهای خلاق و ایجاد بستری مناسب برای رشد، هدایت و حمایت از گروه‌های تئاتر برگزار می‌شود، اظهار کرد: برای استفاده از ظرفیت‌ها و همچنین فعال کردن شهرستان‌ها در راستای شرکت گروه‌های تئاتری در این جشنواره، مناطق پنچ ‌گانه استانی تعیین شده است.

وی در این خصوص افزود: منطقه مرکزی شامل تبریز، سردرود و باسمنج، منطقه دو (جنوب غربی استان) شامل شهرستان‌های آذرشهر، عجب‌شیر،‌ بناب، ملکان، مراغه و اسکو، منطقه سه( شمال غربی استان) شامل شهرستان های مرند، شبستر و جلفا، منطقه چهار (جنوب شرقی استان ) شامل شهرستان های هشترود، چاراو یماق، بستان آباد، سراب و میانه و منطقه پنج (شمال شرقی استان) شامل شهرستان‌های ورزقان، هریس، کلیبر، خدا آفرین، اهر و هوراند است و هنرمندان باید آثار خود را به دبیرخانه مستقر در مناطق خود ارسال کنند.

وی با بیان این‌که در مناطق پنجگانه استقبال خوبی از این جشنواره شده است، افزود: بعد از اتمام جشنواره‌های مناطق، از هر منطقه گروه‌های منتخب به جشنواره تئاتر استانی راه خواهند یافت.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان افزود: نتایج ارزیابی و بازبینی نهائی آثار در جشنواره‌های مناطق، ٢٢ آبان ماه اعلام می‌شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید