نمایش جزییات خبر
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۲۶

حضور بیش از ۲۰۰ ناشر در نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد/اختصاص ۱۲۵ غرفه به نمایشگاه

نجفی از حضور بیش از ۲۰۰ ناشر در نوزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: ۱۲۵ غرفه برای نمایشگاه در نظر گرفته شده که از این تعداد، ۱۰ غرفه به مطبوعات و ۱۰ غرفه به رسانه های دیجیتال اختصاص یافته است.
حضور بیش از ۲۰۰ ناشر در  نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد/اختصاص ۱۲۵ غرفه به نمایشگاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «امان الله نجفی» امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، گفت: نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد، دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و همچنین سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در یاسوج برپا می شود.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نوزدهمین نمایشگاه کتاب از ۱۸ آبان ماه جاری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد، اظهار داشت: این نمایشگاه تا ۲۳ آبان ماه در محل مصلی امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) یاسوج پذیرای علاقه مندان به فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

وی با اشاره به اینکه بیش از 200 ناشر و نمایندگی برتر از سراسر کشور و استان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت، اضافه کرد: 125 غرفه برای نمایشگاه در نظر گرفته شده که از این تعداد، 10 غرفه به مطبوعات و 10 غرفه به رسانه های دیجیتال اختصاص یافته است.

نجفی از اختصاص 350 میلیون تومان بن خرید کتاب از طریق شعبه بانک شهر مستقر در نمایشگاه سخن به میان آورد و یادآور شد: کتاب های این نمایشگاه با تخفیف 30 الی 40 درصدی به فروش می رسند.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان، دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و همچنین سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از 18 لغایت 23 آبان همه روزه صبح ها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 15 لغایت 20 پذیرای علاقه مندان به فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

وی گفت: این نمایشگاه به همت معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری موثر موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران کار خود را آغاز خواهد کرد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید