نمایش جزییات خبر
نماینده ولی فقیه در استان سمنان در دیدار با صالحی عنوان کرد:
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۵۵

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حوزه‌های خوش‌نام دولت است

آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حوزه‌های خوش‌نام دولت محسوب می‌شود، گفت: این حوزه باید بتواند برای فرهنگ گامی برداشته و شاهد خبرهای خوب در این حوزه باشیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حوزه‌های خوش‌نام دولت است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی صبح پنج‌شنبه در دیدار با سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بیان اینکه بزرگ‌ترین مشکل استان سمنان کمبود آب است، اظهار داشت: مردم استان منتظر آب هستند و انتظار می‌رود مسئولان کشوری برای این مهم پیش‌قدم شوند.

وی ضمن بیان اینکه جمعیت استان سمنان کم، اما دارای سابقه‌ای درخشان در کشور است، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ظرفیت‌های بالایی دارد که  می‌تواند منشأ خدمات فراوانی برای کشور باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه ارشاد از هدایت‌گری و مرشدی گرفته‌شده است و باید تمام اقدامات آن رنگ خدایی و دینی داشته باشد، خاطرنشان کرد: امیدواریم این سفر بتواند برای استان سمنان سرمنشأ خدمات مطلوب قلمداد شود.

آیت الله شاهچراغی ضمن بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از حوزه‌های خوش‌نام دولت محسوب می‌شود، تصریح کرد: این حوزه باید بتواند برای فرهنگ گامی برداشته و شاهد خبرهای خوب در این حوزه باشیم.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید