نمایش جزییات خبر
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۱۹

اعتبارهایی برای رفع مشکلات زیرساختی فرهنگ و هنر سمنان پیش‌بینی شده است

صالحی در بدو ورود به استان سمنان در گلزار شهدای این استان، گفت: اعتبارهایی برای رفع مشکلات زیرساختی در بخش فرهنگ و هنر استان سمنان با پیگیری مسئولان محلی و تلاش های این وزارتخانه پیش بینی شده است.
اعتبارهایی برای رفع مشکلات زیرساختی فرهنگ و هنر سمنان پیش‌بینی شده است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی روز پنجشنبه در بدو ورود به استان سمنان در آستان مقدس امامزاده یحیی(ع) در گفت و گو با ایرنا گفت: استان سمنان با وجود جمعیت اندک، ظرفیت‌های فرهنگی و هنری قابل توجهی دارد که با رفع مشکلات زیرساختی برای توسعه این بخش تلاش می‌شود.

 وی ادامه داد: استان سمنان خاستگاه تمدن و فرهنگ اسلامی و ایرانی است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به این ظرفیت‌ها آگاهی دارد.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: دولت برای رفع مشکلات زیرساختی در حوزه فرهنگ و هنر استان سمنان دغدغه دارد و با تلاش مسئولان استانی و نگاه ویژه دولت این مشکلات برطرف می شود.

 صالحی خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های استان سمنان در بخش‌های مختلف بی‌نظیر و ممتاز است و حضورم در این استان برای شرکت در چند رویداد مناسبتی که نشان از تمدن ایرانی- اسلامی سمنان دارد،‌ خواهد بود.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنجشنبه در سفری یک روزه به منظور شرکت در چند برنامه فرهنگی به استان سمنان سفر کرده است.

 دیدار و گفت و گو با آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه، حضور در شهرستان مهدیشهر و شرکت در جشنواره منطقه ای فرهنگی و گردشگری ایل سنگسر و حضور در اختتامیه جشنواره تئاتر استان سمنان و دیدار با تعدادی از هنرمندان و اصحاب فرهنگ استان در سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه ریزی شده است.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید