نمایش جزییات خبر
با حضور مسئولان ملی و استانی صورت می گیرد؛
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۴۸

نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد ۱۸ آبان افتتاح می شود

درخشان گفت: نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد ۱۸ آبان ماه جاری با حضور مسئولان ملی و استانی در یاسوج افتتاح می شود.
نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد ۱۸ آبان افتتاح می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «امین درخشان» به خبرنگاران، گفت: نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد، دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها و سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان ۱۸ آبان ماه جاری با حضور مسئولان ملی و استانی در مصلی امام خمینی (رحمه الله علیه) یاسوج افتتاح می شود.

مدیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی نوزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نمایشگاه کتاب امسال از ۱۸ تا ۲۳ آبان ماه جاری برپا می شود، اظهار داشت: آئین افتتاحیه این رویداد بزرگ فرهنگی استان ساعت ۱۰ صبح روز شنبه، ۱۸ آبان با حضور قادر آشنا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها امسال برای دومین مرحله در کنار نمایشگاه استانی کتاب برگزار می شود، گفت: بدون شک امسال هم نمایشگاه مطبوعات می تواند مثل گذشته شور و نشاط خاصی در نمایشگاه کتاب ایجاد کند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید