نمایش جزییات خبر
۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۵:۱۸

جلسه کارگروه اجرایی دهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان عربی در خوزستان برگزار شد

جلسه کارگروه اجرایی دهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان عربی در خوزستان با حضور اعضاء در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.
جلسه کارگروه اجرایی دهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان عربی در خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، جلسه کارگروه اجرایی دهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی به زبان عربی یادمان شاعر اهل البیت علیه السلام دعبل خزاعی از سری برنامه های هفدهمین جشنواره ی بین المللی امام رضا علیه السلام  در خوزستان، دوشنبه 13 آبان ماه با حضور مرتضی جمشیدی معاونت فرهنگی و رسانه ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین قاسم سمیری مدیر امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، نسرین بیگدلی مسئول دبیرخانه جشنواره، استاد عباس حزباوی و استاد سید شبر محسنی از شاعران برجسته استان و سایر اعضاء کارگروه اجرایی در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.

در این جلسه مرتضی جمشیدی معاونت فرهنگی و رسانه ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم که یه بار دیگر به این مجموعه توفیق عنایت فرمود تا در خدمت گزاری به آستان مقدس امام رئوف ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام گام برداریم و دهمین جشنواره بین المللی شعر رضوی را در استان خوزستان برگزار کنیم.

جمشیدی افزود: هدف از تشکیل کارگروه اجرایی دهمین جشنواره شعر رضوی ، ایجاد هماهنگی بین بخشی، بررسی و برنامه ریزی مناسب و منظم امور جهت هرچه باشکوهتر برگزار کردن این جشنواره بین المللی می باشد.

وی گفت: از زمان اعلام فراخوان این جشنواره، تاکنون 60 اثر از شاعران استان خوزستان و شاعرانی از کشورهای عراق، سوریه، لبنان، فلسطین و بحرین به دبیرخانه جشنواره ارسال گردیده است.

جمشیدی بیان کرد: طرح اولیه پوستر طراحی شده است و در حال بررسی و تغییرات جزیی در آن هستیم و همچنین تندیس جشنواره نیز در حال آماده شدن می باشد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در ادامه افزود: داوران جشنواره نیز انتخاب و در فرصت بعدی معرفی خواهند شد.

جمشیدی یادآور شد: با هماهنگی های صورت گرفته زمان اجرای جشنواره 7 آذرماه سال جاری و با حضور شاعران استانی و بین المللی در شهرستان شوش دانیال در کنار آرامگاه شاعر اهل البیت علیه السلام دعبل خراعی در دو نوبت صبح و عصر برگزار خواهد شد.

  در ادامه جلسه اعضاء کارگروه نیز موارد مهم و مورد اشاره را جهت بررسی ارائه کردند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: اداره کل
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید