نمایش جزییات خبر
معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های فهما:
۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۰۳

طرح «همصدا با اربعین» حاصل همکاری خوب کانون‌های مساجد با حوزه هنری بود

سعادتی گفت: طرح سراسری اجرای گروه‌های سرود در قالب آلبوم «همصدا با اربعین» در مسیر پیاده‌روی اربعین از جمله کارهای خوب کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بود که با همکاری حوزه هنری انجام شد.
طرح «همصدا با اربعین» حاصل همکاری خوب کانون‌های مساجد با حوزه هنری بود

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فهما «سعید سعادتی» در نشست هماهنگی چهاردهمین جشنواره «تئاتر بچه های مسجد» که امروز (سیزدهم آبان) برگزار شد با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری میان این ستاد و حوزه هنری گفت: محورهای مختلف این تفاهم‌نامه به مرحله اجرا رسیده و توانسته است هنر متعالی در بستر مساجد کشور را ارتقاء دهد.

 

معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های فهما با اشاره به برنامه‌های گسترده این ستاد در زمینه پیاده‌روی اربعین، افزود: طرح سراسری اجرای گروه‌های سرود در قالب آلبوم «همصدا با اربعین» در مسیر پیاده‌روی اربعین از جمله کارهای خوب کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در این زمینه بود که با همکاری حوزه هنری انجام شد.

 

وی تصریح کرد: تا کنون 40 نمایشنامه در حوزه کودک و نوجوان تولید شده است که در قالب کتاب تدوین می‌شود.

 

 سعادتی در ادامه با بیان اینکه همکاری ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و حوزه هنری با برند مسجدی موجب تقویت فعالیت‌های هنری در مساجد کشور شده، گفت: امیدواریم این همکاری‌ها در حوزه‌ها و رشته‌های مختلف هنری افزایش یابد.

  

وی یادآور شد: رویکرد این ستاد در همه حوزه‌ها از جمله پیاده‌روی اربعین، اجرای صفر تا صد برنامه‌ها توسط کانون‌های فرهنگی هنری و اعضای فعال آنها است.

 

 

 

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور
اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید