نمایش جزییات خبر
رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد:
۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۴۹

کتاب محرک اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه اقتصادی است

رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد گفت: باید به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی این اداره کل دست مریزدا گفت هم کورسوی امید را زنده نگه داشته اند.
کتاب محرک اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه اقتصادی است

شهناز رمارم در بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه کتاب مشهد افزود: کتاب محرک اقتصاد مقاومتی و مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی است، چون زیربنای هر توسعه ای آگاهی است.

وی افزود: باید دست مریزاد گفت به مدیران اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی این اداره کل که کورسوی امید را در دل ناشران و کتاب داران عرصه فرهنگی زنده نگه داشتند.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد افزود: در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب تفاهم نامه ای بین اداره کل ارشاد و شهرداری منعقد شده است و بر مبنای یک سری از تعهدات، شهرداری مشهد موظف است تا همکاری هایی را انجام دهد.

وی تصریح کرد: بر اساس تفاهمنامه یکی از اقدامات، تبلیغات در سطح شهر بود که به دلیل همزمانی تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب با دهه پایانی آخر صفر،  و از طرفی میزبانی مشهد به دلیل شهادت امام رضا ( ع) فضای شهری تحت تاثیر این عنوان بود. ما بعد از پایان دهه آخر محرم و صفر، فضای شهری را برای نمایشگاه آماده کردیم و امیدواریم در سال آینده که از این موضوع خارج می شویم تبلیغات شهری گسترده تر باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید