نمایش جزییات خبر
۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۸:۰۳

در نخستین دوره رویداد "Game & Gain" خود را به چالش بکشید

انستیتو ملی بازی‌سازی در نظر دارد به منظور ترویج حوزه بازی‌سازی در مراکز دانشگاهی کشور، اقدام به برگزاری رویدادهای مسئله محور نماید.
در نخستین دوره رویداد "Game & Gain" خود را به چالش بکشید

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ انستیتو ملی بازی‌سازی در نظر دارد به منظور ترویج این حوزه، در مراکز دانشگاهی کشور، اقدام به برگزاری رویدادهای مسئله محور نماید. این رویداد هر بار با یک موضوع و در یک حوزه خاص مانند طراحی بازی، فنی یا هنری و در یک دانشگاه متفاوت برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه این رویداد ویژه دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشد، این دانشگاه میزبان برگزاری نخستین دوره از رویداد Game & Gain خواهد بود.

علاقه‌مندان با شرکت در این رویداد، می‌توانند توانایی‌های خود را در حل مسئله‌های «طراحی بازی» به چالش بکشند.

 لازم به ذکر است که الزامی به حضور تمام‌وقت در این رویداد نیست و شرکت کنندگان می‌توانند در ابتدای رویداد، مسئله‌‌ طرح شده را دریافت کرده و تا زمان پایان رویداد، راه حل آن‌ را به داوران اعلام نمایند.

برگزیدگان این رویداد، تسهیلات ویژه‌ای در قالب بورس، برای حضور در دوره‌ بلند مدت «گیم کمپ» کسب خواهند کرد. جزئیات دوره تخصصی « گیم کمپ» به‌زودی از طریق سایت بنیاد اطلاع رسانی خواهد شد.

نخستین دوره G&G یکشنبه 19 آبان از ساعت 16 الی 19 در محل شرکت هوشمند اول بهشتی (هاب) واقع در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.


 
اشتراک در
کلیدواژه ها: انستیتو بازی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید