نمایش جزییات خبر
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
۱۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۴۰

نمایشگاه کتاب در هر استان می تواند جریان سازی فرهنگی ایجاد کند

مشاور و مدیر کل حوزه وزارتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: هر رویداد فرهنگی که در کشور برگزار شود می تواند بستری برای جریان سازی فرهنگی باشد.
نمایشگاه کتاب در هر استان می تواند جریان سازی فرهنگی ایجاد کند

محمد مهدی احمدی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد افزود:  نمایشگاه و تمامی رویداد های فرهنگی در هر استان می تواند بستری برای جریان سازی فرهنگی در کشور ایجاد کند و همچنین مردم با حضور در چنین  مکان هایی می توانند  با تازه های نشر  آشنا شوند.

وی تصریح کرد: با حضور در نمایشگاه  رابطه منطقی بین مردم و حوزه کتاب   برقرار می شود  و امسال نیز همانند سال های گذشته استقبال ناشرین و مردم از نمایشگاه کتاب مشهد بسیار خوب بوده و  همین استقبال بالا از نمایشگاه کتاب امسال، نشانه رضایت ناشرین در سال های قبل بوده و این رضایت باعث شده که به طور متوالی هر ساله از این رویداد فرهنگی  استقبال کنند.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حضور رسانه ها در نمایشگاه کتاب  مشهد خاطر نشان کرد: مهمترین ویژگی در نمایشگاه کتاب مشهد حضور فعال و موثر مطبوعات و رسانه ها  ازجمله مطبوعات شهرستانی است و همه ی این ها نشان از ظرفیت ها بالای نمایشگاه کتاب مشهد است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید