نمایش جزییات خبر
با حضور تولیت آستان قدس رضوی
۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸

از برگزیدگان شانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی تجلیل شد

با حضور حجت الاسلام و المسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی از برگزیدگان شانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی تجلیل به عمل آمد.
از برگزیدگان شانزدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی تجلیل شد

همزمان با افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد که در سالن همایش  "نمایشگاه بین المللی مشهد" برگزار شده بود، با حضور  تولیت آستان قدس رضوی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری و همچنین سایر مسئولین استان برگزار شد.

در این مراسم انتشارات "به نشر"  به عنوان ناشر برتر سال برگزیده  و از غلامرضا سعیدی مدیر عامل این انتشارات تجلیل به عمل آمد و  همچنین به ترتیب کتاب های "درسنامه تربیت اقتصادی"، به قلم محمد حسین الهی زاده   "موقوف"  به نویسندگی سعید تشکری ، کتاب "رباعیات بیدل"  نوشته محمد کاظم کاظمی "هم قسم"  به قلم احمد نطنزی و "نخستین رویارویی های هنز عصر ناصری با هنر عرب" نوشته مصطفی لعل شاطری به عنوان کتاب برگزیده سال در این مراسم معرفی شدند.

1090 کتاب در مرحله اول به دبیرخانه بیست و یکمین جشنواره بین المللی کتاب مشهد ارسال شدند که از این تعداد 109 کتاب به مرحله دوم راه یافتند و در نهایت 6 کتاب از این تعداد به عنوان کتاب برتر برگزیده شدند
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید