نمایش جزییات خبر
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:
۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۸:۴۶

مهم ترین رسالت امروز رسانه، تبیین خدمات نظام است

جمالی گفت: تبیین خدمات و سیاست گذاری های نظام باید با بهره گیری از فرصت رسانه ای به خوبی انجام شود.
مهم ترین رسالت امروز رسانه، تبیین خدمات نظام است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «احد جمالی» امروز در نشست ستاد اطلاع رسانی اقتصادی استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: رسانه های جمعی به سهم خود با تلاش و تحرک بیشتر در حوزه اطلاع رسانی با انجام رسالت حرفه ای با تبیین و تصویری شفاف از اقدامات دولت در جامعه نشاط و امید تزریق کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه، اقدامات خوب نظام اسلامی و دولت به شایستگی برای مردم اطلاع رسانی نشده، اظهار داشت: به کارگیری شیوه های اطلاع رسانی و بیان خدمات و سیاست گذاری های نظام برای رفاه عمومی یک ضرورت رسانه ای است.

وی مدیریت افکار عمومی را رسالت مهم رسانه ها دانست و اضافه کرد: باید از ظرفیت رسانه برای امیدبخشی و آگاهی رسانی در جامعه استفاده کرد.

جمالی با تاکید به اینکه، باید مصمم به کیفی بخشی، محتوایی و تحلیلی منطقی به اخبار باشیم تا زمینه ترغیب افکار عمومی برای استفاده از رسانه های داخلی ایجاد شود، گفت: با این حرکت قطعا میدان برای رسانه های خارجی معاند نیز تنگ تر خواهد شد. 

این مسئول به ضرورت پاسخگویی دستگاه ها نیز اشاره و تاکید کرد: اطلاع رسانی شفاف و به موقع در مورد طرح ها، برنامه ها، فعالیت های عمرانی، اقتصادی و ساماندهی وضعیت اجتماعی منوط به پاسخگویی مدیران دستگاه های مختلف است.

وی از تشکیل کمیته های تخصصی ذیل این ستاد خبر داد و ابراز امیدواری کرد، رسانه ها با ارتباط متقابل علاوه بر جهت دهی افکار عمومی، خدمات نظام را بیش از پیش بیان کنند.

جمالی با قدردانی از مدیریت اطلاع رسانی در شبکه استانی دنا، رعایت انصاف، فرصت پاسخگویی، تبیین خدمات نظام در همه شرایط و شنیدن صدای مردم را از ویژگی های این رسانه در شیوه اطلاع رسانی دانست.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید