نمایش جزییات خبر
۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶

برنامه نشست‌های تخصصی فرهنگی روز چهارم هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز

در چهارمین روز از هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز چهار نشست تخصصی فرهنگی برگزار می‌شود.
برنامه نشست‌های تخصصی فرهنگی روز چهارم هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز

از ساعت 10:30 صبح روز پنجشنبه، دوم آبان ماه، لغایت ساعت12نشست" تحول شخصیت در ادبیات کودک" به همت کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان آذربایجان شرقی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با سخنرانی حسین قربانزاده در سالن استاد شهریار برگزار خواهد شد.

نشست دوم نیز از ساعت 14 لغایت 15:30 با عنوان نشست کارآفرینی در عرصه فرهنگ و هنر به همت انجمن موسسات فرهنگی و هنری استان و موسسه فرهنگی و هنری مبنا با سخنرانی سید حسین هاشمی در سالن استاد شهریار برگزار خواهد شد.

همچنین نشست سوم از ساعت16 الی 17:30 با عنوان نشست شب شعر و خاطره، رونمایی از کتاب خاطرات آزاده دوران دفاع مقدس محمدرضا درخشانی با سخنرانی سردار اصغر عباسقلی زاده و شاعران و نویسندگان حوزه دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

نشست چهارم از این نشست های فرهنگی نیز از ساعت18عصر الی19:30با موضوع نشست تخصصی مدیریت آسیب های اجتماعی  با سخنرانی دکتر دکانی، دکتر مختاری، رمضان پوریان، دکتر سلمانزاده، داوود فراوانی و دکتر سید هادی اسحقی برگزار خواهد شد.

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز همزمان با دهمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها در سالن استاد شهریار تبریز برپاست.

این نمایشگاه با بیش از50 برنامه فرهنگی از29مهرماه لغایت4آبان همه روزه ازساعت 10 صبح الی20 شب برای بازدید علاقمندان دایر است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید