نمایش جزییات خبر
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۴۷

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز: نمایشگاه کتاب مناسبتی ثابت در تقویم نمایشگاه بین‌المللی تبریز است

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز با اشاره به استقبال قابل توجه از نمایشگاه کتاب تبریز در سال‌های گذشته، از حضور بیش از ۹۰۰ ناشر در هفدهمین نمایشگاه کتاب تبریز خبر داد و گفت: نمایشگاه کتاب مناسبتی ثابت در تقویم نمایشگاه بین‌المللی تبریز است.
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی تبریز: نمایشگاه کتاب مناسبتی ثابت در تقویم نمایشگاه بین‌المللی تبریز است

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی تبریز در مراسم افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه کتاب تبریز با اشاره به سابقه پربار این‌نمایشگاه اظهار داشت: ما در تقویم نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی تبریز که تا سال ۱۴۱۰ برنامه ریزی شده، نمایشگاه کتاب را قرار داده ایم و این یک مطالبه برای استان ما است.

وی افزود: نمایشگاه کتاب تبریز هم مطالبه‌ی مردم است و هم مطالبه‌ی ماست  و  ما رغبت داریم تا هر ساله این نمایشگاه را برگزار کنیم.

ماهوتی گفت: با توجه به بازدیدکنندگان سالهای گذشته، جمعیت ۱۲-۱۳ میلیون نفری تهران و ۲-۳ میلیون نفری تبریز، استقبال از این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه تهران بهتر بوده است.

وی افزود:  این نشان‌گر علاقه مردم استان ما به کتاب است. هرچند در فضای مجازی نمایشگاه‌هایی برگزار می‌شود و کتاب‌هایی قرار داده شده که همه از آنها استفاده می‌کنند اما بوی کتاب از لپ‌تاپ و ... به مشام نمی‌رسد و کتاب همواره از جایگاهی ویژه برخوردار است.

وی افزود:  نمایشگاه کتاب ما بهترین نمایشگاه بین ۶۰ نمایشگاهی است که هر سال برگزار می‌کنیم. چرا که هم تعداد فعالان و هم استقبال‌کنندگان بیشتر از سایر نمایشگاه‌ها است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید