نمایش جزییات خبر
مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱

ارسال بیش از ۱۷۰ اثر به نخستین دوره مسابقات استانی «عکس بچه های مساجد» کهگیلویه و بویراحمد

بیش از ۱۷۰ اثر به دبیرخانه نخستین دوره مسابقات استانی «عکس بچه های مساجد» کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج ارسال شد.
ارسال بیش از ۱۷۰ اثر به نخستین دوره مسابقات استانی «عکس بچه های مساجد» کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «علیرضا دولت آبادی» با اشاره به برگزاری نخستین دوره مسابقات استانی «عکس بچه های مساجد» کهگیلویه و بویراحمد، گفت: به همت ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فراخوان نخستین دوره مسابقه «عکاسی بچه های مسجد» به مناسبت ایام محرم و صفر منتشر شد.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد هدف از برگزاری این مسابقه را استفاده از ظرفیت هنر در مناسبت های مذهبی و تولید مجموعه ای از آثار منتخب، ایجاد رقابت سالم در بین بچه های مسجد  و معرفی آئین های عزاداری سراسر استان دانست.

وی نماز و نیایش، هیئت های عزاداری محلات، پیاده روی و موکب های اربعین را از موضوعات این مسابقه دانست و یادآور شد: دوره آموزشی عکاسی نیز به صورت رایگان با همکاری انجمن سینمای جوان استان کهگیلویه و بویراحمد در ایام برگزاری این مسابقه برگزار شد.

دولت آبادی با اشاره به شرایط آثار ارسالی، گفت: آثار باید به صورت رنگی و با فرمت jpg بوده و هر عکاس می تواند سه اثر به دبیرخانه این دوره از مسابقه ارسال کند.

این فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد زمان ارسال آثار را تا ۲۵ ماه صفر (۲۷ مهرماه جاری) دانست و اضافه کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را به شماره ۰۹۳۹۰۹۵۶۵۴۳ ارسال یا به ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد واقع در گلستان ١٥ مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۷۰ اثر به دبیرخانه این مسابقه در یاسوج ارسال شده، خاطرنشان کرد: این مسابقه به همت ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، حوزه هنری استان، شهرداری یاسوج و کانون فرهنگی و هنری عاشقان ظهور مسجد قبا دولت آباد یاسوج برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید