نمایش جزییات خبر
۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲

برگزاری نخستین جشنواره تئاتر منطقه دو آذربایجان شرقی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری جشنواره تئاتر منطقه ای مرند از ۸ الی ۱۰ آبان ماه ۹۸ خبر داد .
برگزاری نخستین جشنواره تئاتر منطقه دو آذربایجان شرقی

نخستین جشنواره تئاتر منطقه دو آذربایجان شرقی ۸ تا ۱۰ آبان ماه ۹۸ در مجتمع فرهنگی و هنری مرند برگزار می گردد..

مهران فرجی دبیر جشنواره منطقه ۲ استان ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به استقبال بسیار خوب گروه های نمایشی از شهرستان های مرند ، جلفا و شبستر ، بعد از اعلام فراخوان متون مربوطه ، ۲۵ اثر به دبیرخانه این جشنواره واصل شد که پس از بازبینی ۱۱ اثر به جشنواره را یافت . فرجی در ادامه گفت : با توجه به جلسات هماهنگی و پیرو فراخوان اعلام شده قبلی ، زمان اجرای نمایش های بخش رقابتی جشنواره از ۸ تا ۱۰ آبان ماه می باشد و آئین اختتامیه جشنواره نیز روز ۱۷ آبان ماه در محل سالن سینما فرهنگ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند برگزار خواهد گردید.

مهران فرجی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دبیر اجرایی جشنواره و رؤسای محترم ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شبستر و جلفا و همکاران آنها، حضور آثاری از این شهرستان ها را در جشنواره تئاتر ارزشمند ارزیابی کرد و گفت : سیاستگذاری جدید جشنواره که به صورت مناطق در سراسر استان برگزار می شود موجب تولید آثار در عرصه هنرهای نمایشی در تمام شهرستان ها شده است و بدینوسیله استعداد های جدید کشف و معرفی می گردند.

لازم به ذکر است ۱۱ اثر که در بازبینی نتیجه آنها مثبت اعلام شده است ، به اطلاع کارگردانان و سرپرستان گروه ها رسیده و هم اکنون گروه ها در حال آماده سازی خود جهت اجراهای عمومی و حضور در بخش رقابتی می باشند

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اشتراک در
کلیدواژه ها: فرهنگی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید