نمایش جزییات خبر
۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۱

بازدید مسئولین استانی از مجتمع فرهنگی، هنری و تفریحی پردیس انقلاب

ظهر امروز معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولین استانی از مجتمع فرهنگی هنری تفریحی پردیس انقلاب شهر بوشهر بازدید کردند.
بازدید مسئولین استانی از مجتمع فرهنگی، هنری و تفریحی پردیس انقلاب

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این بازدید گفت: با توجه به فضای شهر بوشهر راه اندازی چنین مجتمع هایی یک غنیمت برای استان است که می تواند در ارتقاء سطح فرهنگ و هنر نیز نقش داشته باشد.

فاطمه کرمپور افزود: این بازدید جهت رفع نواقص و مشکلات مجتمع بود که امیدوارم با هم افزایی و همکاری مسئولین مرتبط با موضوع و حل مسائل ذکر شده هرچه زودتر شاهد افتتاح این مکان فرهنگی و هنری باشیم.

وی به مظلومیت بخش فرهنگ و هنر در سطح کشور اشاره کرد و عنوان داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همانند دیگر حوزه ها در این راه نیز از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

در ادامه سپیده حجامی مدیر مجتمع فرهنگی هنری تفریحی پردیس انقلاب به بیان توضیحاتی در خصوص با مشکلات مجتمع پرداخت.

سعید زرین فر معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر نیز علاوه بر سخنانی در ارتباط با پشتیبانی از بخش فرهنگ و هنر، قول مساعد جهت همکاری در این زمینه را اعلام نمود.

گفتنی است کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بر حمایت از این پروژه تاکید داشتند.   

لازم به توضیح است که عملیات آغاز مجتمع فرهنگی هنری تفریحی پردیس انقلاب شهر بوشهر سال 1382 شروع شده و هم اکنون به پیشرفت 95 درصد رسیده است. این مجتمع در 4 طبقه طراحی شده که طبقه اول شامل مکان های تجاری، طبقه دوم سالن سینما به تعداد 200 نفر و کافی شاپ و رستوران، طبقه سوم پارک بازی آموزشی تربیتی با مربیان مجرب و طبقه چهارم سالن سینما به تعداد 325 نفر می باشد.  

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اشتراک در
کلیدواژه ها: بازدید مسئولین استانی از مجتمع فرهنگی، هنری و تفریحی پردیس انقلاب
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید