نمایش جزییات خبر
مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۹:۳۰

باید در فعالیتهای فرهنگی و هنری متوازن عمل کنیم

مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه با روسای ستادی و شهرستانی اداره کل گفت: باید در فعالیتهای فرهنگی و هنری متوازن عمل کنیم
باید در فعالیتهای فرهنگی و هنری متوازن عمل کنیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح پنجشنبه در جلسه شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: باید سعی کنیم در فعالیت های فرهنگی ، هنری و دینی متوازن عمل کنیم .

وی با اشاره به اینکه با رصد فعالیتهای استانها در بعضی از موارد مشاهده می شود که برخی از حوزه ها توجه بیشتری شده و به برخی حوزه ها بی توجهی صورت گرفته است و نیاز به متوازن سازی برنامه ها داریم .

علی قیاسی با اشاره به فعالیت های شاخص کارگاهی و آموزشی در گیلان خاطر نشان کرد : آموزش در حوزه فرهنگی ، هنری و دینی باعث رشد این حوزه ها خواهد شد .

وی افزود : در سفرهای استانی سعی بر آن است که از مشکلات حوزه کارمندی و اداری مطلع شویم تا در جلسات ستاد نسبت به رفع نقایص و کمبودها تصمیم گیری کنیم .

وی با اشاره به انتظار بالای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از گیلان خاطر نشان کرد: این انتظار به علت سطح بالای سواد و فرهنگ عمومی در گیلان است.

مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خواست تا به تجلیل از مفاخر استانی و ملی توجه بیشتری داشته باشند و در این فعالیت ها و سایر فعالیت ها از دستگاه های فرهنگی دیگر کمک دریافت کنند.

وی به مرزی بودن استان اشاره نمود و افزود : باید به مراودات فرهنکی و هنری با کشورهای همسایه توجه بیشتری داشته باشید و در این راه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خصوصا سازمان ارتباطات به شما کمک خواهد کرد.

قیاسی با تاکید بر اهمیت پژوهش خاطرنشان کرد: باید در پژوهش ها به گویش محلی و سایر مولفه های فرهنگ بومی توجه خاصی داشته باشید.

اشتراک در
کلیدواژه ها: باید در فعالیتهای فرهنگی و هنری متوازن عمل کنیم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید