نمایش جزییات خبر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۸:۵۷

تمرکز زدایی از رویکردهای این اداره کل است

فیروز فاضلی در جلسه با مدیر کل امور استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: تمرکز زدایی در اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری از رویکردهای این اداره کل است.
تمرکز زدایی از رویکردهای این اداره کل است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، با حضور علی قیاسی مدیر کل امور استانها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران ستادیو شهرستانی شورای اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برگزار شد.

فیروز فاضلی در این جلسه به برگزاری فعالیت های متعدد در شهرستانها اشاره کرد و افزود : رویکرد ما در اجرای فعالیت های فرهنگی ، هنری و دینی تمرکز زدایی و برگزاری رویدادها در شهرستانها است.

وی با اشاره به برگزاری دوره های مختلف آموزشی و کارگاهی در شش ماه اول سال افزود : جشنوای آوای ارادت رضوی ، همایش تجلیل از چاپخانه داران ، تجلیل از خبرنگاران گیلانی، مراسم سی روز با قرآن و جشنواره تئاتر آسیب های اجتماعی از برنامه های شاخص اجرا شده در این مدت بوده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با نزدیک شدن به برگزاری نمایشگاه کتاب در آبان ماه آینده خاطر نشان کرد : در نیمه دوم سال جاری برنامه هایی همچون اکران همزمان فیلم فجر ، جشنواره عکس خبری و جشنواره فیلم کوتاه از برنامه های  شاخص است که اجرا خواهد شد.

وی همچنین از مدیر کل امور استانها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای برگزاری جشنواره های ملی بویژه جشنواره بین المللی فیلم و عکس کاسپین کمک و یاری خواست.

اشتراک در
کلیدواژه ها: تمرکز زدایی از رویکردهای این اداره کل است
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید