نمایش جزییات خبر
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۲۶

احکام شورای سیاست‌گذاری کانون‌های مساجد استان گیلان اعطا شد

احکام اعضای شورای سیاست گذاری کانون‌های مساجد گیلان با حضور مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مسئولان استان اعطا شد.
احکام شورای سیاست‌گذاری کانون‌های مساجد استان گیلان اعطا شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، احکام اعضای شورای سیاستگذاری کانون‌های مساجد استان گیلان امروز(پنج‌شنبه،۱۱مهر) با حضور علی غیاثی مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نماینده ستاد عالی هماهنگی کانون‌های مساجد کشور و دکتر فاضلی مدیر کل فرهنگ‌و ارشاد اسلامی استان به نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت، استاندار و مسئولان دستگاه‌های مختلف استان اعطا شد.

در این مراسم «علی غیاثی» حکم صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر انتصاب آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت به ریاست این شورا و ارسلان زارع استاندار گیلان به عنوان نائب رییس را به ایشان تقدیم کرد.

شورای سیاست‌گذاری کانون‌های مساجد بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ۸۰۷ تشکیل شده و اعضای آن از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تعیین می‌شوند.

بر اساس این مصوبه، شورای سیاست‌گذاری‌ کانون‌های مساجد در هر استان متشکل از ٩ نفر است که عبارتند از نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، شهردار، مدیرکل تبلیغات استان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، نماینده مرکز مدیریت حوزه های علمیه در استان، مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه، مدیرستاد استانی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و فرمانده بسیج استان.

گفتنی است، درحال حاضر ۹۱۸ کانون فرهنگی هنری در مساجد گیلان فعال است که بیش از ۴۵ هزار نفر عضو این کانون‌ها هستند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: احکام شورای سیاست‌گذاری کانون‌های مساجد استان گیلان اعطا شد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید