نمایش جزییات خبر
۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۲

کسب رتبه سوم در رشد شاخص‌های عمومی ارزیابی عملکرد سال 1397 توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان

بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با کسب امتیاز 82.57 از صد در جایگاه خوب ارزیابی گردید و از لحاظ رشد شاخص‌های های عمومی جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.
کسب رتبه سوم در رشد شاخص‌های عمومی ارزیابی عملکرد سال 1397 توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1397 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان توسط اعضای شورای راهبری توسعه مدیریت استان و برمبنای ارزیابی های انجام گرفته  این اداره کل رشد قابل توجهی در حوزه شاخص های عمومی داشته است.
فاطمه کرباسی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته در سال گذشته این اداره کل از لحاظ رشد در شاخص‌های عمومی از بین 51 دستگاه مشارکت کننده در ارزیابی عملکرد سال 1397 رتبه سوم را به خود اختصاصداده است. 
این مقام مسئول ادامه داد: شایان ذکر است که در ارزیابی عملکرد سال 1396 اداره کل جایگاه متوسط را به خود اختصاص داده بود که که این موضوع در سال جاری با یک پله ارتقاء به جایگاه خوب دست یافته است و در صورت استمرار موضوع امید میرود تا با ارتقا، خدمات رسانی به جامعه مخاطب و توسعه امکانات اداره کل در ارزیابی سال 1398 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جایگاه عالی را به خود اختصاص دهد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید