نمایش جزییات خبر
۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸

معرفی برترین های نخستین جشنواره شعر آئینی استان سمنان

برترین های نخستین جشنواره شعر آئینی استان سمنان دوشنبه شب در مراسمی با حضورمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان در گرمسار معرفی و تجلیل شدند.
معرفی برترین های نخستین جشنواره شعر آئینی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، در پایان این جشنواره و با رای هیات داوران در بخش اصلی ابوالفضل حسنیان از سرخه به عنوان نفر اول؛ زینب بندری از سمنان به عنوان نفر دوم و ایمان کریمی از سمنان به عنوان نفر سوم معرفی شدند.

همچنین مصطفی توفیقی از سمنان؛ شکیبا غفاریان از شاهرود و مهشید بشیری از دامغان به عنوان نفرات برتر بخش ویژه انتخاب و معرفی شدند.
میترا سادات دهقانی از سمنان؛ حسین شهریاری از مهدیشه ؛ سیده زهرا موسوی مقدم از سمنان؛ قادر متاجی از گرمسار؛ محسن ابراهیمی از سرخه و زهرا دریانی از سمنان به عنوان نفرات شایسته تقدیر اولین جشنواره شعر آئینی استان سمنان توسط هیات داوران معرفی و تجلیل شدند.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار و دبیر اجرای این جشنواره گفت: در این جشنواره بیش از ۲۵۰ اثر از ۸۵ شاعر استان سمنان به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که از این تعداد ۲۱۰ اثر به مرحله داوری راه یافت.
نعمت الله قنبری نیکدل افزود: ۴۸ نفر از شرکت کنندگان در جشنواره را آقایان و ۳۷ نفر را بانوان تشکیل دادند  و رده سنی شرکت کنندگان نیز از ۱۴ تا ۷۲ سال بود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار اظهار داشت: از ۲۵۰ اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره؛ ۲۲۹ اثر در قالب کلاسیک و ۲۵ اثر در قالب شعر سپید قرار داشت.

آیین اختتامیه این جشنواره با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، جمعیازمسوولان فرهنگی و اجرایی استان سمنان و شهرستان گرمسار و شاعران استانی در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب تابان گرمسار برگزار و ازبرترین ها تجلیل شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید