نمایش جزییات خبر
۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰

حضور 379 ناشر داخلی و خارجی در نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از حضور 379 ناشر و نمایندگی ناشران داخلی و خارجی در نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان خبر داد.
حضور 379 ناشر داخلی و خارجی در نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، عبید رستمی اظهار داشت: افتتاحیه نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان روز چهارشنبه ساعت 10 صبح در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در سنندج برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه 218 غرفه در این دوره از نمایشگاه ایجاد شده است، اضافه کرد: 379 ناشر و نمایندگی ناشران در این دوره نمایشگاه حضور دارند که از این تعداد 42 ناشر و نمایندگی ناشر بین المللی هستند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه با ۳۰ درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد، افزود: ۹ هزار و ۳۷۲ عنوان کتاب از ناشران بین‌المللی در این دوره نمایشگاه عرضه می‌شود که از این تعداد 2 هزار و 500 عنوان را کتاب‌های کُردی انتشارات اقلیم کردستان تشکیل داده است.

رستمی خاطرنشان کرد: ۷۱ هزار و ۴۶۵ عنوان کتاب هم از ناشران داخلی در این دوره از نمایشگاه عرضه می‌شود.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب کردستان از ۱۰ مهر  در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان کردستان واقع در سنندج بلوار مستضعفین روبروی ترمینال تهران کار خود را آغاز می‌کند و تا ۱۵ این ماه صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ و عصرها از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۰ پذیرای بازدید مردم است.

اشتراک در
کلیدواژه ها: نهمین دوره نمایشگاه کتاب کردستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید