نمایش جزییات خبر
۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹

آغاز تحویل غرفه‌های نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان به ناشران از امروز

دبیر اجرایی نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان با اشاره به اینکه کار غرفه بندی نمایشگاه به اتمام رسیده است، گفت: غرفه های این نمایشگاه امروز به ناشران شرکت کننده تحویل داده شد.
آغاز تحویل غرفه‌های نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان به ناشران از امروز

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، شب بو بخشا اظهار داشت: کتاب های ناشران کشوری از چند روز گذشته به استان ارسال شده و کار چیدمان غرفه ها هم از امروز آغاز شده است.

وی اضافه کرد: 183 غرفه به انتشارات تهران و سایر استان ها و 35 غرفهدر این نمایشگاه به انتشارات استان کردستان اختصاص داده شده است.

دبیر اجرایی نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان خاطرنشان کرد: در این دوره از نمایشگاه 80 هزار و 837 عنوان کتاب با تخفیف 30 درصد (20 درصد یارانه ارشاد و 10 درصد تخفیف ناشران)عرضه می شود.

بخشا یادآور شد: 179 ناشر مستقل، 147 نمایندگی ناشران، 11 ناشر استانی و 42 ناشر و نمایندگی بین المللی در این دوره از نمایشگاه کتاب کردستان شرکت کردند.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب کردستان از ۱۰ مهر  در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان در سنندج کار خود را آغاز می‌کند و تا ۱۵ این ماه صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ و عصرها از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۰ پذیرای بازدید مردم است.

اشتراک در
کلیدواژه ها: نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید