نمایش جزییات خبر
۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۱۸

218 غرفه در نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان دایر می شود

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برپایی 218 غرفه در نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب استان خبرداد.
218 غرفه در نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب کردستان دایر می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان، عبید رستمی روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: علاوه بر غرفه‌هایی که به ناشران در این دروه از نمایشگاه اختصاص پیدا می‌کند غرفه هایی هم برای تبادل کتاب، جام کتاب و کتابخوانی، ویژه کودک و نوجوان ایجاد می شود.

وی اضافه کرد:  43 ناشر بین المللی و نمایندگی ناشران خارجی، 12 ناشر استانی و 156 ناشر مستقل ،90 نمایندگی ناشران کشور در این دوره از نمایشگاه حضور می یابند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان افزود: در این دوره از برپایی نمایشگاه هم هیئت نظارتی متشکل از پنج نفر متخصص در حوزه کتاب هم تشکیل می شود و در صورت مشاهده هر مسئله و موردی تذکرات لازم را به غرفه داران خواهند دارد.

رستمی یادآور شد: ۹ هزار و ۳۷۲ عنوان کتاب از ناشران بین‌المللی، ۷۱ هزار و ۴۶۵ عنوان کتاب هم از ناشران داخلی در این دوره از نمایشگاه عرضه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین برنامه‌ریزی انجام شده قرار است ۲ هزار و ۵۰۰ عنوان کتاب کردی در ۵۰ هزار جلد توسط ۱۳ ناشر اقلیم کردستان عراق در این نمایشگاه عرضه شود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: کتاب‌های عرضه شده در این نمایشگاه با ۳۰ درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می‌گیرد و مردم می‌توانند بن خرید کتاب را از باجه بانک شهر مستقر در محل نمایشگاه تهیه کنند.

رستمی یادآور شد: برگزاری ۸ نشست تخصصی، سه همایش و تجلیل از ۱۶مروج حوزه کتاب از جمله برنامه‌های جنبی این دوره از نمایشگاه است.

نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب کردستان از ۱۰ مهر  در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی استان در سنندج کار خود را آغاز می‌کند و تا ۱۵ این ماه صبح‌ها از ساغت ۹ تا ۱۲:۳۰ و عصرها از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۰ پذیرای بازدید مردم است.

اشتراک در
کلیدواژه ها: نهمین دوره نمایشگاه کتاب کردستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید