نمایش جزییات خبر
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۲۶

پروژه مجتمع جدید فرهنگی و هنری دهگلان یک ضرورت است

فرماندار دهگلان در دیدار با معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان تأکید کرد که ساخت پروژه مجتمع جدید فرهنگی و هنری دهگلان یک ضرورت است.
پروژه مجتمع جدید فرهنگی و هنری دهگلان یک ضرورت است

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان،  کوهسار دادور در دیدار معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان، ضمن تشکر از حمایت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساخت مجتمع فرهنگی و هنری دهگلان، این اقدام را تلاش برای تسریع و تسهیل کارهای بزرگ فرهنگی و هنری در شهرستان دانست.

وی افزایش سرانه ی فرهنگی و هنری را یکی از نیازهای ضروری شهرستان دهگلان دانست و خواستار توجه ویژه به آن شد.

 فرماندار شهرستان دهگلان افزود: توسعه فرهنگی نیازمند همزمان منابع مادی می باشد و از آنجا که طرحهای نیمه تمام در اولویت هستند لذا فرمانداری تمام تلاش خود را جهت تخصیص اعتبار برای پروژه مذکور به کار خواهد بست.

محمود رستم پور معاون اداری مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان نیز در این دیدار اظهار داشت: یکی از مشکلات اصلی کمبود منابع مالی است و گفتند ساخت مجتمع فرهنگی و هنری دهگلان کمک شایانی به هنرمندان شهرستان خواهد کرد و در این راستا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از هیچ کوششی برای اجرای پروژه دریغ نکرده و با رایزنی با جناب آقای دکتر نصراللهی زاده در صدد تخصیص اعتبار جهت ادامه ساخت پروژه می باشد.

در ادامه عبید رستمی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان نیز ضمن تقدیر از حمایتهای فرماندار شهرستان دهگلان و همکارانشان گفتند خوشبختانه اصحاب فرهنگ و هنر دهگلان به واسطه تلاش های ارزشمند خود شناخته شده هستند و با برگزاری جشنواره های متعدد فرهنگی و هنری می توان کمک شایانی به ارتقای جایگاه فرهنگی دهگلان کرد ایشان با اشاره به تعویق افتادن برگزاری جشن موسیقی لیلاخ خواستار برگزاری جشن مذکور بعد از ماههای محرم و صفر شدند.

در پایان جلسه مقرر شد در اسرع وقت جلسه دیگری با حضور اقای نصراللهی زاده مدیر کل محترم برنامه و بودجه استانداری و فرماندار شهرستان دهگلان و معاون اداری مالی اداره کل متبوع در خصوص تخصیص اعتبار ویژه جهت ساخت مجتمع فرهنگی و هنری اقدام و در اسرع وقت عملیات اجرایی آن شروع شود.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: دیدار فرماندار+ معاونین اداره کل + دهگبان+ مجتمع فرهنگی هنری
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید