نمایش جزییات خبر
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۰۷

فراخوان مشارکت در نهمین نمایشگاه کتاب کردستان اعلام شد

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از اعلام فراخوان مشارکت سازمان ها و نهادها در برگزاری نهمین نمایشگاه کتاب استانی خبر داد و گفت: این نمایشگاه 10 لغایت 15 مهر ماه سال جاری در سنندج برگزار می شود.
فراخوان مشارکت در نهمین نمایشگاه کتاب کردستان اعلام شد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، محمود رستم پور اظهار کرد: نهمین نمایشگاه کتاب استانی با حضور ناشران مطرح کشوری و بین المللی در محل دایمی نمایشگاه های سنندج دایر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در دوره های گذشته نمایشگاه های کتاب افراد زیادی علاقه مند به مشارکت در برگزاری این نمایشگاه بوده اند که در همین راستا از تمام کسانی که علاقه مند به مشارکت در برپایی نمهمین نمایشگاه کتاب کردستان هستند، دعوت می شود طرح ها و ایده های خود را به واحد توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان ارائه دهند.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه این نمایشگاه ظرفیتی برای حضور و مشارکت نهادها، سازمان های دولتی و غیر دولتی است، افزود: مردم فرهنگ دوست کردستان همواره استقبال قابل توجهی از نمایشگاه های کتاب استانی داشته اند و این مهم نشان دهنده نگاه فرهنگی مردم استان در حوزه کتاب و کتابخوانی است.

رستم پور همچنین گفت: در دوره های قبلی برپایی نمایشگاه های کتاب روزانه بالغ بر 3 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند، به گونه ای که در روزهای آخر ساعت بازدید از نمایشگاه به دلیل استقبال مردم تمدید می شد.

وی خاطر نشان کرد: بر همین اساس نهمین دوره از نمایشگاه کتاب کردستان پذیرای مشارکت هنرمندان، صاحبنظران، سازمان ها، نهادها و موسسات فرهنگی و هنری می باشد و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به این اداره کل مراجعه نمایند.

 

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: فراخوان + مشارکت + نهمین نمایشگاه کتاب + کردستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید