نمایش جزییات خبر
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸

اعلام برنامه های روز ملی سینما در استان سمنان

رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان از برگزاری ویژه برنامه هایی به مناسبت روزملی سینما در سمنان خبر داد.
اعلام برنامه های روز ملی سینما در استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، سعید خجسته پور در آستانه بیست و چهارم شهریور روز ملی سینما افزود: این برنامه ها که برخی از آنها تخصصی است با هدف ترویج فرهنگ سینما در استان سمنان، برگزار می‌شود.

وی گفت: از برنامه های کاربردی که در هفته آینده برگزار می شود کارگاه "از نگاتیو تا پوزیتیو" است که با همکاری انجمن هنرهای نو برنامه ریزی شده است و نمایشگاه پوسترهای سینمایی، نمایشگاه عکس پشت صحنه های تولیدات این انجمن، تجلیل از فعالان سینمایی سال ۹۸ و رونمایی از تولیدات فیلم کوتاه نیز برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برگزاری مراسم روز ملی سینما در استانها باید بین مدیران فرهنگی جایگاهی ویژه داشته باشد اظهار داشت: انجمن سینمای جوانان می‌تواند بهترین نهاد تخصصی برای تقویت فرهنگ سینما و برگزاری این مراسم به صورت هفته های سینمایی باشد.

مدیر انجمن سینمای جوانان استان سمنان با اشاره به اینکه برنامه های روز ملی سینما در سمنان از 24 تا بیست و ششم شهریور در انجمن سینمای جوانان این استان در تالار آفتاب سمنان برگزار خواهد شد از علاقه مندان به هنر سینما خوتست تا دراین برنامه ها حضور فعال داشته باشند.

استان سمنان دارای 9 سینمای فعال و دو سینمای سیار است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید