نمایش جزییات خبر
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰

برنامه های کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس کردستان تشریح شد

جلسه هماهنگی برنامه های کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس کردستان با حضور اعضای این ستاد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشکیل شد.
برنامه های کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس کردستان تشریح شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان در این جلسه با بیان اینکه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی مرهون خون شهداست، اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بایستی در جامعه همواره مورد توجه باشد.

عبید رستمی، با تاکید بر تبیین گفتمان دفاع مقدس در بین نسل جوان عنوان کرد: همانگونه که شهدا برای دفاع از اسلام به میدان آمدند و در این راه بهترین سرمایه خود یعنی جانشان را تقدیم نمودند ما نیز در انتقال ارزش های هشت سال دفاع مقدس به نسل های آینده نباید کوتاهی کنیم.

وی در ادامه اجرای تئاتر خیابانی با موضوع دفاع مقدس در شهرستان های سقز، مریوان و بانه، برپایی نمایشگاه عکس با موضوع دفاع مقدس، همایش پیاده رویی خانوادگی، دیدار با خانواده هنرمندان شاهد و ایثارگر، تکریم و تجلیل از هنرمندان پیشکسوت در حوزه دفاع مقدس، اکران فیلم های سینمایی با موضوع دفاع مقدس را از جمله برنامه های کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استان برشمرد.

در ادامه این جلسه هر کدام از اعضای کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس کردستان با اشاره به اهمیت تبیین ارزش های دفاع مقدس در جامعه بر بهره مندی از ظرفیت های فرهنگی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کردند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: برنامه های + کمیته فرهنگی + اطلاع رسانی + ستاد گرامیداشت + دفاع مقدس + کردستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید