نمایش جزییات خبر
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خراسان شمالی: نمایشگاه کتاب، جشن بزرگ کتابخوانی است

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خراسان شمالی گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب در این استان جشن بزرگ کتابخوانی است.
مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی خراسان شمالی: نمایشگاه کتاب، جشن بزرگ کتابخوانی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ علی محمد جهانی، در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری نمایشگاه کتاب، با بیان اینکه مردم استان مردمی فرهنگ مدار و فرهنگ دوست هستند، افزود: مردم با استقبال از برنامه های فرهنگی و هنری علاقمندی خود را به حوزه فرهنگ و هنر نشان می دهند.

وی، اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب در استان به عنوان یک ضرورت اساسی است تا علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی کتاب های مورد نیاز خود را خریداری کنند.

وی، از برپایی نمایشگاه کتاب به عنوان جشن کتابخوانی در استان یاد کرد و اظهار داشت: امیدواریم علاقمندان به کتاب در این جشن بزرگ شرکت و از محصولات نمایشگاه کتاب دیدن نمایند.

جهانی، به رشد 70 درصدی توسعه کتابخوانی اشاره کرد و افزود: در دوسال اخیر 15 کتابخانه روستایی و شهری با همت و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهاد کتابخانه های عمومی خراسان شمالی به بهره برداری رسیده است که در تلاشیم در آینده ای نزدیک 5 باب کتابخانه دیگر را در استان به بهره برداری برسانیم.

وی، در خاتمه از زحمات و تلاش های دست اندرکاران یازدهمین نمایشگاه  کتاب استان تقدیر و تشکر و خاطرنشان کرد: با تبلیغات و اطلاع رسانی مطلوب شاهد حضور حداکثری مردم به ویژه جوانان و نوجوانان در نمایشگاه کتاب باشیم.

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب خراسان شمالی از 10 تا 16 مهرماه در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) بجنورد برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اشتراک در
کلیدواژه ها: نمایشگاه کتاب
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید