نمایش جزییات خبر
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸

ایجاد هشت آموزشگاه جدید آزاد هنری در شورای نظارت استان سمنان به تصویب رسید

شورای نظارت بر آموزشگاههای آزاد هنری استان سمنان با دستور بررسی پرونده تاسیس 9 آموزشگاه در رشته های مختلف هنری و با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد و هشت درخواست متقاضیان را تصویب کرد.
ایجاد هشت آموزشگاه جدید آزاد هنری در شورای نظارت استان سمنان به تصویب رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، در این نشست تنها یک درخواست به دلیل حضور نداشتن متقاضی آن مورد بررسی قرار نگرفت.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: این درخواست ها شامل تاسیس دو آموزشگاه موسیقی، سه آموزشگاه نمایش، سه آموزشگاه هنرهای تجسمی و یک آموزشگاه خوشنویسی بود.

وی افزود: در این نشست تنها درخواست تاسیس آموزشگاه موسیقی در آرادان به علت حضور نیافتن متقاضی مورد بررسی قرار نگرفت و بقیه درخواست ها که شامل یک آموزشگاه موسیقی در شاهرود، سه آموزشگاه تجسمی شامل دو واحد در شاهرود و یک آموزشگاه در گرمسار، سه آموزشگاه نمایش در سمنان و یک آموزشگاه خوشنویسی در سمنان مورد تایید قرار گرفت.

این آموزشگاهها پس از طی مراحل و بررسی های قانونی فعالیت خود را آغاز می کنند.

در استان سمنان 76 آموزشگاه آزاد هنری فعال است و 20 آموزشگاه دیگر که در دو نشست اخیر شورای نظارت بر آموزشگاههای آزادهنری استان سمنان فعالیت آنها تایید شده با گذراندن مراحل قانونی و شروع فعالیت به این تعداد افزوده می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید