نمایش جزییات خبر
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴

برپایی میزخدمت نشر الگوی خدمت رسانی درمیعادگاه نمازجمعه نیشابور

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه نیشابور از برپایی میز خدمت در راستای خدمت رسانی به مردم به عنوان الگوی خدمت رسانی موفق هر هفته در نمازجمعه این شهر خبرداد.
برپایی میزخدمت نشر الگوی خدمت رسانی درمیعادگاه  نمازجمعه نیشابور

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه نیشابور در حاشیه برپایی میز خدمت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهارکرد: ستاد نماز جمعه نیشابور در  یک اقدام مثبت و سازنده به  عنوان الگوی خدمت رسانی موفق با حمایت حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی امام جمعه در مسجد جامع نیشابور هرهفته  شبستان خدمت را ایجاد کرده است.

سید حسین اکرامی گفت:روز جمعه هر هفته قبل از شروع خطبه های نماز جمعه با برپایی میز خدمت در شبستان خدمت مسجد جامع خدمات یکی از ادارات دولتی جهت ارائه خدمت و پاسخگویی به اقشار مختلف مردم خارج از هر گونه محدودیت برپا و مردم حضور یافته و به صورت حضوری مشکلاتشان را مطرح وحل می کنند.

وی خاطرنشان کرد: در کنار میز خدمت ادارات طرح پزشک ومامای آدینه که به صورت رایگان توسط خبره ترین پزشکان  وماما های شهرستان مردم ویزیت می شوند.

اکرامی یادآورشد: مشاوره حقوقی، مذهبی، روانشناسی، تغذیه ازدواج، بیماری های خاص و خدمات اورژانسی(فشارخون) جهت افزایش آگاهی های حقوقی مردم توسط وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان مذهبی، روانشناسی، تغذیه، خانواده و پرستاران مجرب انجام می پذیرد و طرح کتاب سلام که جهت ترویج کتاب و کتابخوانی در روز جمعه برپا می گردد.

وی عنوان کرد:مهد آدینه نیز یکی از ابتکارات ستاد نماز جمعه نیشابور جهت آسایش خانواده های نمازگزاران دارای فرزند می باشد که هر هفته بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام وظیفه می نماید.

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه نیشابور تصریح کرد: نشر این نوع الگوهها و انجام این ابتکارات می تواند در تمام مجامع عمومی باعث افزایش سلامت فرهنگ جامعه و ایجاد امید و وحدت و ارایه خدمت به تمام اقشار جامعه گردد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید