نمایش جزییات خبر
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۷:۳۱

نهمین نمایشگاه کتاب استان کردستان برپا می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برپایی نهمین نمایشگاه کتاب استانی خبر داد و گفت: این نمایشگاه از 10 لغایت 15 مهر ماه سال جاری در سنندج برپا می شود.
نهمین نمایشگاه کتاب استان کردستان برپا می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، جلال قلعه شاخانی امروز در جلسه برنامه ریزی برگزاری نهمین نمایشگاه کتاب استان کردستان اظهار کرد: نهمین نمایشگاه کتاب استانی با حضور ناشران کشوری و بین المللی در محل دایمی نمایشگاه های سنندج دایر خواهد شد.
وی با اشاره به حضور ناشران مطرح در این نمایشگاه عنوان کرد: این دوره از نمایشگاه کتاب استانی بایستی دربردارنده تازه‌های نشر و جوابگوی نیاز مخاطبان باشد.
وی بر برگزاری نشست های تخصصی مرتبط با حوزه کتاب با حضور صاحبنظران و رونمایی از تازه های نشر در بخش جنبی نمایشگاه تاکید کرد و یادآور شد: نمایشگاه های کتاب ظرفیت مناسبی برای فعالان، دوستداران کتاب، کتابفروشان و کتابخوانان فراهم می کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه ستاد اجرایی نهمین نمایشگاه کتاب استانی در راستای هر چه بهتر برگزار شدن آن فعال شده است، ادامه داد: برگزاری جلسات هم اندیشی با حضور صاحب‌نظران این حوزه در راستای بررسی و رفع کم و کاستی‌ها دوره‌های گذشته ضرورت دارد.
 قلعه شاخانی اذعان کرد: با توجه به اینکه این دوره از نمایشگاه کتاب همزمان با ماه مهر و آغاز سال تحصیلی دایر می‌شود، تلاش می شود زمینه حضور ناشران کتاب دانشگاهی و آموزشی نیز بیش از پیش فراهم باشد.
وی خاطرنشان کرد: نهمین نمایشگاه کتاب کردستان در راستای اجرای سیاست‌های معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه ارتقاء فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و فراهم آوردن تسهیلات جهت دسترسی هم میهنان به تازه‌های نشر به همت این اداره کل و با همکاری موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران برپا می‌شود.
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: نمایشگاه +کتاب +استانی +کردستان +نهمین
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید