نمایش جزییات خبر
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱

بیجار میزبان هشتمین همایش منطقه ای شعر انتظار

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار از برگزاری هشتمین همایش منطقه ای شعر انتظار در این شهرستان خبر داد و گفت: این همایش با حضور استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه، زنجان، همدان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و قزوین برگزار می شود.
بیجار میزبان هشتمین همایش منطقه ای شعر انتظار

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، عباس محمدمرادیان در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان هشتمین همایش منطقه ای شعر انتظار را در آبان ماه سال جاری در بیجار برگزار می کند.

وی با بیان اینکه این همایش به صورت منطقه ای و با حضور استان های غرب کشور برگزار می شود، عنوان کرد: فراخوان این همایش در بین استان‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه، زنجان، همدان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و قزوین اعلام شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیجار، با بیان اینکه پذیرش آثار در بخش فارسی و کردی اعلام شده است، افزود: ارسال حداقل سه اثر و حداکثر 6 اثر در هر بخش  از علاقه مندان پذیرفته می شود.

محمدمرادیان، با تاکید بر اینکه آثار ارسالی بایستی صرفاً در محور شعر مهدویت و انتظار فرج باشد، افزود: محدودیت شرط سنی و قالب شعری در این همایش وجود ندارد.

وی با بیان اینکه آثار ارسالی نباید در هیچ همایش دیگری شرکت و یا قرائت شده باشد، اضافه کرد: انتخاب و داوری آثار در دو بخش فارسی و کردی توسط داوران کشوری انجام خواهد شد.

محمدمرادیان آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این دوره از همایش شعر انتظار را ۳۰ مهرماه سال جاری اعلام و یادآوری کرد: زمان برگزاری همایش ۲۰ آبان ماه پیش بینی شده است.

وی همچنین گفت: در راستای ترویج فرهنگ مهدویت و ارتقای کیفی همایش، کارگاه یک روزه با حضور اساتید ممتاز کشوری برگزار می گردد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: بیجار + میزبان + هشتمین + همایش + منطقه ای + شعر انتظار
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید