نمایش جزییات خبر
۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴

در آیین برگزاری جشنواره اخلاق و آداب کارمندی؛ حسین فرخنده از بازنشستگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی تقدیر کرد

حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی همزمان با برگزاری جشنواره آداب و اخلاق کارمندی از بازنشستگان این اداره کل با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به رسم یاد بود قدردانی کرد.
در آیین برگزاری جشنواره اخلاق و آداب کارمندی؛ حسین فرخنده از بازنشستگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی تقدیر کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خرساان شمالی؛ در متن لوح تقدیر آمده است، تلاش صادقانه جنابعالی در راستای خدمت به جامعه بخصوص اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه همواره در حافظه فرهنگ و ارشاد اسلامی جاری و ماناست و از آن به نیکی یاد خواهند نمود.

در ادامه متن لوح تقدیر آمده است؛ بی شک خدمت به جامعه فرهنگی، هنری و زمینه سازی برای خلق آثار هنری نقش بی بدیل در ارتقاء دانش و آرامش جامعه دارد، لذا ضمن تبریک روز خانواده و تکریم بازنشستگان این لوح را به پاس و به یاد روزهای درخشان کار و تلاش تان درعرصه فرهنگ و هنر اهدا می نماید.

توفیق روز افزون جنابعالی و خانواده محترم تان را از درگاه خداوند متعال آروز می نماید.

حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی ضمن تبریک روز کارمند و تکریم بازنشستگان به اهمیت نقش و جایگاه بازنشستگان اشاره کرد و افزود: اگر امروز می توانیم امور جاری را با تسربع و تسهیل بیشتری پیش ببریم و افق های دورتر و روشن تر ببینیم بخاطر راهی است که بازنشستگان طی نموده اند.

گفتنی است؛ حسین ثابت قدم وحید، محمد رضا معصومی، تقی عرب زاده، عباس جلال، حسین سلامتی، محمد جواد محمودیان، مهری بهشتی، پوران فیروزه ای و مهین اردبیلی از بازنشستگان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی هستند که در آیین برگزاری جشنواره اخلاق و آداب کارمندی از آن ها تجلیل به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید