نمایش جزییات خبر
۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱

تقدیر از فعالان صنعت چاپ خراسان رضوی

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از مسوولین در سالن همایش های روزنامه قدس، از فعالان صنعت چاپ تقدیر به عمل آمد.
تقدیر از فعالان صنعت چاپ خراسان رضوی

با حضور جعفر مروارید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد کلات در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولین در سالن همایش های روزنامه قدس، از فعالان صنعت چاپ تقدیر به عمل آمد.

رئیس اتحادیه صنف چاپخانه داران خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: فعالان صنعت چاپ همچنان در گشایش اعتبار در بانک برای تامین مواد اولیه خود دچار مشکل هستند به نحوی که هم اینک برای واردات ۶۰ تن مرکب و هزار و ۲۰۰ تن مقوا شرایط دشوار بانک مرکزی و عدم همکاری بانک ترکیه مانع از رسیدن مواد اولیه به دست صنعتگران شده است.

علی مغانی افزود: مسئولان در استان همکاری لازم را برای رفع مشکلات صنعتگران حوزه چاپ ندارند و هر یک برای خود فعالیت کرده و انسجامی برای برطرف کردن مشکلات صنعت در بین آنان نیست به طوری که خود من  ۷۰ روز برای ثبت سفارش واردات یک قلم کالا در سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی معطل ماندم.

وی اضافه کرد: دو مسئول ارشد دو تشکل مهم بخش خصوصی مشهد شامل اتاق بازرگانی و اتاق اصناف مسئولیت هایی در اتاق بازرگانی و اتاق اصناف ایران دارند که دیگر فرصتی برای رسیدگی به مسائل فعالان اقتصادی استان و شهر خودشان باقی نمی گذارد.

در پایان این مراسم از مدیران و فعالان عرصه چاپ تقدیر به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید