نمایش جزییات خبر
۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خبرداد؛ برگزاری سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش در قشم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش قشم هم زمان با سراسر کشور خبر داد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم خبرداد؛ برگزاری سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش در قشم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با اشاره لزوم ارتقای دانش فنی و مهارتی جوانان بومی اظهار داشت: این آزمون ها  در رشته های مدیریت خانواده، طراحی صفحات وب، گرافیک کامپیوتری، موسیقی و عکاسی دیجیتال برگزار می شود.

وی افزود: آزمون ادواری، آزمونی است که به صورت دوره ای و به منظور تعیین سطح مهارتی افراد و براساس استانداردهای مهارتی کار و دانش برگزار می شود که حداقل ٣٢ واحد و حداکثر ٤٤ واحد از دروس برنامه آموزش مهارتی رشته های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را شامل می گردد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم یادآور شد: دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هر ساله این آزمون را از طریق ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها در سراسر کشور برگزار می‌کند.

گفتنی است، سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش جزیره قشم، ساعت ۱۰صبح  روز جمعه هشتم شهریور ماه در دو بخش تئوری و عملی برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید