نمایش جزییات خبر
۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۵

تابلوهای تبلیغاتی بین شهری ساماندهی می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم عنوان کرد: تابلوهای تبلیغاتی بین شهری باید سازماندهی شود.
تابلوهای تبلیغاتی بین شهری ساماندهی می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سیدموسی حسینی کاشانی عصر روز چهارشنبه ششم شهریور ماه 1398در یکصدوهشتادوسومین جلسه شورای فرهنگ عمومی که در سالن جلسات پژوهشکده علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: تابلوهای تبلیغاتی که در جاده‌های مواصلاتی استان وجود دارد، براساس دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی ساماندهی می‌شود.

وی با اشاره به جلسات ساماندهی برای موضوعات تبلیغاتی افزود: جلسات متعددی برای ساماندهی و درج پیام‌های فرهنگی و مذهبی بر روی تابلوهای تبلیغاتی به ویژه در مبادی ورودی شهر مقدس قم برگزار شده است و با توجه به دغدغه اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است اعتباراتی جهت این امر به شوراهای فرهنگ عمومی استانها تخصیص داده شود.

ایشان بر ضرورت مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی برای تحقق اهداف فرهنگی در استان تأکید کرد و گفت: طرح‌های ارائه شده به شورای فرهنگ عمومی باید دارای پیشنهاد و راهکارهای مشخص باشد تا به درستی تصویب و اجرایی شود.

شورای فرهنگ عمومی استان قم با حضور آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدسه حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن جلسات پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) قم برگزار شد.

در این جلسه از مجموعه تصویری آموزش مهارت‌های خانواده پایدار با نام پله‌های خوشبختی که به همت موسسه مردم نهاد سرزمین مادران انجام شده بود، رونمایی شد.

روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اشتراک در
کلیدواژه ها: شورای فرهنگ عمومی، استان قم، یکصد و هشتاد و سومین جلسه
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید