نمایش جزییات خبر
۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۴۲

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در جشنواره ملی چاپ ایران برگزیده شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در نوزدهمین جشنواره ملی چاپ ایران به دلیل تلاش مجدانه در روند اجرای طرح سامانه جامع چاپ کشور برگزیده شد.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در جشنواره ملی چاپ ایران برگزیده شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، در اختتامیه نوزدهمین جشنواره ملی چاپ ایران که عصر روز دوشنبه چهارم شهریورماه سال جاری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی صنعت چاپ برگزار شد، برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

در این مراسم از سیدموسی حسینی کاشانی؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قم به دلیل تلاش و همکاری مجدانه در روند اجرای طرح سامانه جامع چاپ کشور تقدیر شد.

متن لوح تقدیر به شرح ذیل می‌باشد:

جناب آقای سیدموسی حسینی کاشانی

مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم

گستره وسیع چاپ و صنایع وابسته آن، با توجه به تعدد رشته ها و رسته ها، و تنوع ابعاد فرهنگی، هنری، فنی، معیشتی، بازرگانی، ملی و جهانی آن نیازمند مدیریتی شایسته است تا با وجود مشکلات پیرامونی، در عرصه ارتقاء، رشد و بازنمایی این صنعت نقش آفرین باشد.

بنابر رأی کمیته برنامه ریزی نوزدهمین دوره جشنواره ملی چاپ از جناب عالی به عنوان مدیرکل نمونه فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه چاپ در سطح استان های کشور تقدیر می گردد.

موفقیت روزافزون شما و همکاران محترم تان را در جهت بهبود وضعیت چاپ در استان قم از خداوند متعال مسألت دارم.

سیدعباس صالحی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

لازم به ذکر است؛ وجود ۱۳۰۰ ناشر، ۱۱۰ چاپخانه، بیش از ۲۰۰ کتابفروشی، وجود مهمترین حوزه علمیه جهان شیعه، رتبه نخست تولید کتاب های دینی و رتبه دوم کشور در چاپ کتاب، برگزاری ۱۳ نمایشگاه کتاب استانی و پنج نمایشگاه بین المللی کتاب، قم را استانی ممتاز در صنعت چاپ کشور کرده است.

روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اشتراک در
کلیدواژه ها: برگزیده، چاپ، سیدموسی حسینی کاشانی، جشنواره
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید