نمایش جزییات خبر
۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۳۲

فراخوان هشتمین دوسالانه ملّی سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی

هشتمین دوسالانه ملّی سفرنامه و خاطره­‌نویسی رضوی از سری برنامه‌های هفدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار می‌­شود.
فراخوان هشتمین دوسالانه ملّی سفرنامه و خاطره‌نویسی رضوی

به گزارش روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، هدف از برگزاری هشتمین دوسالانه ملّی سفرنامه و خاطره­ نویسی رضوی، اشاعه­ ­فرهنگ منوّر رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ادبی مرتبط با سیره امام رضا(ع)، ترویج و گسترش فرهنگ سفرنامهنویسی و خاطره­ نویسی و ایجاد انگیزه برای تولیدکنندگان آثار ادبی مرتبط با فرهنگ رضوی است که از قالب­ های ادبی مهم ما در ادبیات به شمار می‌آید.

بخشهای جشنواره مشتمل بر سفرنامه­نویسی و خاطره ­نویسی در گروه سنی زیر 18 سال و بالای 18 سال است که برای دو بخش در دو رده سنی شامل میشود.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از زمان انتشار فراخوان تا 12 مهرماه سال جاری و اختتامیه جشنواره در 8 و 9 آبان ماه 1398 خواهد بود.

با توجه به شیوه ارسال آثار، ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای شمس توس به نشانی semnan.shamstoos.ir و portal.shamstoos.ir صورت میپذیرد.

علاقهمندان شرکت در هشتمین دوسالانه ملّی سفرنامه و خاطره­ نویسی رضوی جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانند از طریق آدرس دبیرخانه جشنواره به نشانی  سمنان، بلوار قدس، مجتمع فرهنگی هنری کومش، دبیرخانه دائمی جشنواره رضوی و شماره مستقیم 33340851-023 و  شماره نمابر 33340851-023 کسب اطلاع کنند. 

روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اشتراک در
کلیدواژه ها: دوسالانه، سفرنامه، خاطره نویسی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید