نمایش جزییات خبر
۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶

جشنواره تئاتر خیابانی مریوان بیانگر وجود امنیت پایدار است

نماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری جشنواره تئاتر خیاباتی در مریوان بیانگر وجود امنیت پایدار در این منطقه است.
جشنواره تئاتر خیابانی مریوان بیانگر وجود امنیت پایدار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان، منصور مرادی در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی شهر مریوان اظهار کرد: این جشنواره در شهرستان مریوان و در نقطه صغر مرزی کشور برگزار شده و همیشه مورد استقبال مردم و هنرمندان قرار گرفته است.

وی با تقدیر از مسوولان و متولیان برگزاری این جشنواره افزود: نیاز است مدیران استانی و کشوری باید کمک کنند تا این جشنواره هر سال بهتر از سالهای قبل برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مسائلی که در توسعه همه جانبه می تواند تاثیرگذار باشد بحث مسائل فرهنگی و هنری هر منطقه است که می تواند در توسعه شهر، استان و کشور اثرگذار باشد.

نماینده مردم شهرستان مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در سال 95 جلسه ای در وزارت ارشاد اسلامی با حضور استاندار کردستان و جمعی از مسوولان استانی برگزار شد که براساس آن هزینه های جشنواره تامین و تخصیص یافت.

مرادی گفت: از قبل هزینه های جشنواره از سوی مردم مریوان تامین می شد اما امروز قسمت اعظم هزینه های جشنواره با توجه به بودجه تخصیص یافته به جشنواره شاهد برگزاری هرچه بهتر جشنواره تئاتر خیابانی در مریوان هستیم.

وی از مسوولان استان به ویژه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در تخصیص بودجه به جشنواره تئاتر خیابانی مریوان تقدیر کرد.

وی اضافه کرد: برگزاری جشنواره بین المللی در مریوان به عنوان شهری مرزی بیانگر امنیت پایدار این منطقه در کشور است و نیاز است از نیروهای نظامی و انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت این منطقه به ویژه در روزهای برگزاری جشنواره تئاتر خیابانی مریوان تقدیر و تشکر کرد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: چهارهمین +جشنواره + بین المللی +تئاتر خیابانی +مریوان + هم اندیشی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید