نمایش جزییات خبر
۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵

پیام جشنواره تئاتر خیابانی مریوان به مردم جهان، دوستی، صفا و صمیمت است

استاندار کردستان گفت: پیام جشنواره‌ تئاتر خیابانی یا کنگره مشاهیر کرد در این استان پیام صلح و دوستی و صفا و صمیمت به مردم سراسر کشور و تمام مناطق دنیاست.
پیام جشنواره تئاتر خیابانی مریوان به مردم جهان، دوستی، صفا و صمیمت است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، بهمن مرادنیا در آیین اختتامیه چهاردهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با تقدیر از حضور میهمانانی که در این چند روز در مریوان حضور داشتند، اظهار کرد: استان کردستان استانی فرهنگی است و نشان می دهد مردم استان روح و جسم و جانشان با فرهنگ و هنر آمیخته است.

وی افزود: اگر امروز در استان کردستان جشنواره و کنگره و همایش های مختلف برگزار می شود نشاندهنده علاقه مردم استان به فرهنگ و هنر است.

وی حضور هنرمندان سراسر دنیا در این استان را نشان دهنده وجود صفا و صمیمت میان مردم هنر دوست و مهمان نواز این استان و شهرستان مریوان دانست و از مردم مریوان برای میزبانی و مهمان نوازیشان تقدیر کرد.

استاندار کردستان یادآور شد: پیام این کنگره و جشنواره‌ها در استان پیام صلح و دوستی و صفا و صمیمت به مردم سراسر کشور و تمام مناطق دنیاست و امیدواریم زمینه ای فراهم شود تا با امکانات بهتر و بیشتر بتوانیم شاهد حضور مهمانان و هنرمندانی از سایر کشورهای جهان باشیم تا هم از طبیعت و هم از صفا و صمیمت مردم کرد بهره و لذت ببرند.

مرادنیا گفت: خوشحالم که بعنوان خدمتگذار مردم کردستان میزبان چنین کتگره و جشنواره هایی در استان هستم و جا دارد از برگزارکنندگان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ارشاد کردستان و مجموعه همکاران و مسوولان شهستان مریوان تقدیر کنم چرا که برای اعتلا و توسعه کردستان قدم برمی دارند.

وی عنوان کرد: بنیانگذاران و بانیان برگزاری این جشنواره ها در استان را باید تحسین و تقدیر کرد.

وی افزود: سعی می کنیم تمام توان مان را برای توسعه زیرساختهای استان کردستان و شهستان مریوان بگذاریم و در مریوان بودجه بیشتری به مریوان اختصاص دهیم تا شرمنده مردم مریوان و مهمانان این جشنواره نباشیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که کردستان به عنوان پایتخت نوروز ایران به مردم کشور معرفی شود و از تمامی مهمانان استانهای کشور و سایر کشورهای جهان دیگر دعوت کرد تا در جشن نوروز سال 99 میهمان مردم کردستان باشند.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: چهارهمین +جشنواره + بین المللی +تئاتر خیابانی +مریوان + اختتامیه +استاندار
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید