نمایش جزییات خبر
۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۰۶

برگزاری ۲ ورک شاپ با حضور اساتید خارجی در جشنواره تئاتر خیابانی مریوان

کارگاه‌های آموزشی توسط اساتیدی از کشورهای مکزیک و هلند در چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با استقبال علاقه مند به هنرهای نمایشی برگزار شد.
برگزاری ۲ ورک شاپ با حضور اساتید خارجی در جشنواره تئاتر خیابانی مریوان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان یکم شهریور با اجزای نمایش سولکس از ایتالیا در پارک شانو سنندج کار خود را آغاز کرد و تا پنجم شهریور هم به طول می‌انجامد یکی از برنامه‌های جانبی این رویداد برگزاری کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید خارجی بود.

ورک شاپ با عنوان «بدن، صدا، حرکت»  توسط استاد «میگل آنخل ولانچوز» از کشور مکزیک در روزهای یکشنبه و دوشنبه سوم و چهارم شهریور ساعت ۹ تا ۱۱ و ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای مریوان برگزار شد که در این کارگاه آموزشی تکنیک تئاتر «گرتوفسکی» (کارگردان لهستانی) کار شد و در پایان دوره، هنرجویان اثر خود را در یک مکان عمومی به اجرا در آوردند.

عنوان ورک شاپ دوم، «خلق شخصیت به وسیله ایماژ» است که توسط استاد «تیتیا بومیستر» از کشور هلند روزهای یکشنبه و دوشنبه سوم و چهارم شهریور ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱ و ۱۶ تا ۱۹ در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد مریوان برگزار شد،  در این کارگاه آموزشی هم بر اصول هنری و شیوه قصه گویی کمپانی داگتر نوپ تمرکز و در پایان یک اجرای خیابانی میان رشته‌ای ارائه شد.

 

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: برگزاری + ورک شاپ +با حضور +اساتید خارجی + جشنواره تئاتر خیابانی مریوان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید