نمایش جزییات خبر
۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۶:۲۸

داوران جشنواره فیلم کودک و نوجوان در سنندج تجلیل شدند

دوران سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان در سنندج تجلیل شدند.
داوران جشنواره فیلم کودک و نوجوان در سنندج تجلیل شدند

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان، کارشناس امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان گفت: سی و دومین جشنواره فیلم کودک و نوجوان از 31 مرداد ماه در سنندج آغاز و تا چهارم شهریور ماه جاری ادامه داشت.

نوید ستاربخش با اشاره به استقبال گسترده کودکان و نوجوانان سنندجی از این جشنواره بیان کرد: پنج فیلم خاطره انگیز نیز در مناطق حاشیه شهر و روستایی شهر سنندج برای کودکان و نوجوانان اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از جشنواره ١٥ نفر از کودکان ٩ تا ١٥ ساله استان که توسط کانون پرورش معرفی شده بودند، کار داوری فیلم های این دوره از جشنواره در سنندج را انجام دادند.

وی با اشاره به اینکه در آخرین روز از برگزاری سی و دومین دوره جشنواره فیلم کودک و نوجوان از داوران این دوره در سنندج تجلیل شد، بیان کرد: ایجاد اعتماد به نفس و خودباوری در داوران از جمله دستاوردهای این دوره از جشنواره بوده است.

کارشناس امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان عنوان کرد: برای برقراری عدالت فرهنگی میان کودکان سنندجی و برخورداری کودکان حاشیه شهر از این جشنواره  ١٠٠ قطعه بلیت جشنواره به صورت رایگان به مناطق محروم با همکاری امور اجتماعی استانداری و شهرداری سنندج توزیع شد.

ستاربخش اضافه کرد: همچنین  بلیت‌های این جشنواره با ۵۰ درصد تخفیف به آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت ارائه به دانش آموزان شرکت کننده در پایگاه های تابستانی ارائه شد.

روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان
اشتراک در
کلیدواژه ها: تجلیل + داوران +فیلم کودک و نوجوان+سنندج
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید