نمایش جزییات خبر
۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۴۱

استقبال پرشور علاقمندان از آثار پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی/ هنرمندان این بار با شورو شوق بیشتری در جشنواره حضور دارند

سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: استقبال علاقمندان و هنرمندان از آثار نمایشی پنجمین دوره از جشنواره تئاتر کوتاه(جوان) استان بی نظیر است.
استقبال پرشور علاقمندان از آثار پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی/ هنرمندان این بار با شورو شوق بیشتری در جشنواره حضور دارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ ابوالحسن حیدری با اعلام این خبر افزود: اجراهای نمایشی پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه استان از روز گذشته در دو تالار شمس و گلشن بجنورد آغاز و علاقمندان از این آثار استقبال بی نظیری داشته اند.

وی، اظهار کرد: تعدادی از نمایش ها به دلیل استقبال بی نظیر در یک روز دو بار اجرا شده است تا همه بتوانند از آن ها دیدن کنند.

حیدری، با بیان اینکه در این دوره از جشنواره 13 اثر نمایشی منتخب با یکدیگر به رقابت می پردازند، افزود: در نخستین روز از جشنواره 6 اثر نمایشی صحنه ای و دو اثر نمایشی خیابانی برای علاقمندان به اجرا درآمد و چهار اثر نمایشی صحنه ای و یک اثر هم خیابانی امروز و در دومین روز از جشنواره برای علاقمندان در حال اجرا است.

وی، شور وشوق فعالان حوزه نمایش استان را بسیار مطلوب توصیف و اظهار داشت: امیدواریم اینگونه برنامه ها به ارتقاء جایگاه تئاتر استان و ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین هنرمندان شود.

گفتنی است؛ آیین اختتامیه جشنواره تئاتر کوتاه (جوان) خراسان شمالی عصر امروز ساعت 18 در تالار شمس بجنورد برگزار و برگزیدگان آن معرفی و از آن ها تجلیل به عمل خواهد آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید