نمایش جزییات خبر
۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۱۵

پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی با نمایش " کاکتوس با روبان قرمز" آغاز به کار کرد

پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی با نمایش " کاکتوس با روبان قرمز" آغاز به کار کرد.
پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه خراسان شمالی با نمایش " کاکتوس با روبان قرمز" آغاز به کار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛  نمایش" کاکتوس با روبان قرمز" به کارگردانی علی سعادتی از بجنورد ساعت ۱۰ صبح در پلاتو شمس و نمایش  "از کامرون به کانزاس "، به کارگردانی محدثه زارعی از اسفراین ساعت 11 صبح در تالار گلشن و نمایش کما به کارگردانی کاظم نظم آرا و نویسندگی محبوبه آقایی از جاجرم ساعت ۱۲ در پلاتو شمس بجنورد چهارم شهریور ماه با استقبال بی نظیر علاقمندان به روی صحنه رفتند.

همچنین، نمایش های" بیرون جاده" به کارگردانی امیر سهامی و نویسندگی علی سعادتی از بجنورد ساعت ۱۷ در پلاتوشمس، فاتحه به کارگردانی ملیحه مندرجی و نویسندگی صادق فاضلی از شیروان ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه و مکعب به نویسندگی و کارگردانی امیررضا فدایی ساعت ۲۰ در پلاتو شمس در نخستین روز از جشنواره به نمایش در آمدند.

براین اساس، در نخستین روز از پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه استان دو نمایش خیابانی تاتوره به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا عابدی از فاروج ساعت۱۸ و نمایش تاخیر به نویسندگی احسان یحیی آبادی و کارگردانی محمود آزاد از اسفراین ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه چهارم شهریور ماه در لابی مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد  اجرا شدند.

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره تئاتر کوتاه (جوان) خراسان شمالی پنجم شهریور ماه ساعت ۱۸ در تماشاخانه شمس بجنورد برگزار می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید